. .
Шановні абітурієнти! Вступайте здобувати фах журналіста до найзахіднішого національного університету України! З інформацією приймальної комісії можете ознайомитися за цим посиланням.

Стань Ужгороду оберегом – і Ужгород стане твоїм

Нинішній Ужгород – це старовинна архітектура з облущеним i «вдосконаленим» екстер’єром, дорогами в Європу з суцільними вибоїнами й пучинами, елітними забудовами й обшарпаними халабудами, дорожезними автівками й численними безхатченками – що людьми, що собаками, – неповторними краєвидами з горами сміття...

Можна щось змінити?
Треба!
Як це зробити?
Для початку згадати слова професора Преображенського: «…разруха в головах… каждый должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев – прямым своим делом, – разруха исчезнет сама собой».
Студенти Ужгородського національного університету започатковують акцію «Стань Ужгороду оберегом – і Ужгород стане твоїм».
Тут публікуватимемо фотофакти фурункулів на обличчі нашого міста.
Що їх може вилікувати? Наша небайдужість! Від владних мужів до малят.

Звертаємося до всіх мешканців міста!

Шановні ужгородці, долучайтеся до студентської ініціативи – надсилайте на електронну адресу АКЦІЇ (uzh.oberih@gmail.com) світлини, що фіксують подібні факти, вказуючи розміщення кожного такого об’єкта.
Жоден із ваших сигналів не залишиться без уваги – їх неодмінно буде переадресовано міській владі Ужгорода для реагування, відповідно до зобов’язань.
Не будьмо байдужими – станьмо Ужгороду оберегом!


Для коректного відображення оновіть кеш вашого браузера – клавішею F5 при натисненій Сtrl
Перейти до Вітальні