+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Теорія і практика

На філфаку планують створити Раду стейкголдерів для розвитку спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю»

   
 
 
19 грудня представників рекламних агентств, видавництв, прес-служб, викладачів, студентів спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю», що на відділенні журналістики філфаку УжНУ, об’єднав захід «Дизайн спілкування»
22.12.2018 / nkaralkina / 157 / 0
Докладніше

Як живеться рекламістам і піарникам першого курсу на відділенні журналістики

Двері до аудиторії першокурсників
Першокурсники спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» навчаються разом із філологічною спільнотою упродовж 9 місяців. Як і всі інші студенти, вони намагаються сумлінно відвідувати пари та старанно навчатися. Але чи пристосувалися рекламісти до університетських реалій, які суттєво відрізняються від шкільних? Адже бути присутніми в університеті – одна справа, а комфортно себе в ньому почувати – зовсім інша. Саме тому ми розпитали першокурсників, як їм живеться на відділенні журналістики.

Другокурсники відділення журналістики успішно захистили авторські радіопрограми

На відділенні журналістики відбулася публічна модульна контрольна робота з «Теорії та методики журналістської творчості» (захист робіт з радіожурналістики). На заході журі та глядачі прослухали фрагменти радіопрограм, створених другокурсниками впродовж семестру, і визначили найкращі з них.

Радіопрограма «УжНУ Life»: Про 8 Березня, першоквітневі жарти, Великдень і вправних журналістів

У радіовипусках «УжНУ Life» – ведучі Ганна Драгун, Вікторія Греба, Зоя Брюхович та Анна Песюк щоразу будуть інформувати, зацікавлювати та розважати своїх слухачів у традиційних рубриках: «Запитаємо», «Свято тижня» та «Цікава особистість».

Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування

Студентки-другокурсниці підготували чергові випуски радіопрограми «Плафон». Цього разу увагу радійників привернули День української писемності, День сміху, а також спорт і здорове харчування. Про це розкажуть ведучі Оксана Кичера, Яна Созанська, Сюзанна Петрішко, Тетяна Юска.

Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»

Що ви знаєте про рідний університет, факультет, на якому навчаєтеся? Окрім, звичайно, його назви і кафедри, на яку вступили. Можемо посперечатися, що досить мало. Ведучі радіопрограми «ФілФайта» – Віталій Панькович, Тетяна Боць і Тереза Богуняк допоможуть вам дізнатися значно більше

У п’ятій віртуальній радіоподорожі студенти-журналісти запрошують до Німеччини

Пропонуємо вам чергову міні-подорож. Цього разу країною з величезним розмаїттям пива, а ще поліцією на «Мерседесах». Це батьківщина Баха та Бетховена, одна з найуспішніших держав на сучасній політичній карті світу. Саме тут було винайдено жувальну гумку. Думаєте, знаєте про Німеччину все? Спробуймо перевірити!

Третій і четвертий випуски студентської travel-радіопрограми пропонують віртуальну подорож Чехією та Польщею

У спекотний вихідний хочеться чогось цікавого й незвичайного? Вмикайте «Довкола світу»! Сьогодні аж два випуски – про Чехію і Польщу. Незмінні ведучі Кароліна Бучковська, Діана Андрущакевич та Оля Богославська підготували для вас тільки найкраще й найцікавіше.

1 2 3 4 »
Сайт відділення журналістики © 2020 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку