+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Проблема є

Майбутні журналісти, рекламісти і PR-ники взяли участь в інтерактивній лекції про виборчу систему

7 грудня у залі засідань Вченої ради УжНУ відбулася інтерактивна лекція громадської організації «Центр UA», яку проводив представник організації Андрій Андрушків. На лекцію завітали майбутні журналісти, рекламісти і піарники, політологи, історики та міжнародники. Подібний захід відбувся вже у 63-х містах України і загалом його відвідали понад дві тисячі осіб.

Як упоратися зі стресом: поради студентам відділення журналістики

 

Кожен день нашого життя наповнений безліччю емоцій. Щось у нас вдало виходить, дещо стараємося вдосконалювати, з чимось – миритися, на багато що – не зважати, а буває й таке, коли щось викликає у нас хвилювання, яке потрібно опанувати. До речі, щодо останнього. На перший погляд, заспокоїти себе можна легко. Але насправді, якщо ми згадаємо якісь важливі життєві ситуації, коли занепокоєння було просто некерованим, то зрозуміємо, наскільки важко з ним упоратися.


Що і де їдять студенти УжНУ?

Харчування студента - важливий та невід’ємний аспект, що є запорукою його гарного самопочуття та жаги до навчання на цілий день. А чи можливе воно за таких високих цін? І як студенти вирішують цю проблему?
06.12.2016 / xaos / 208 / 0
Докладніше

Нарис про туристку

Зараз, на жаль, сучасна молодь не розуміє, що життя в маленьких провінційних містечках теж може бути захоплюючим. Мало розваг, мало цікавого, мало місць, де можна відпочити, – все це відштовхує молодих людей.

Ужгород більше — не маленький Париж

Ужгород має тисячолітню історію, а вулички на старих фотокартках нагадують європейське старовинне містечко. Раніше про обласний центр Закарпаття відгукувалися по-різному: комусь він нагадував Париж, бо досить схожий на нього з такою ж романтичною атмосферою, а хтось називав його маленьким швейцарським містечком, мабуть, через те, що Ужгород був неймовірно затишним.

Немає газу? Не біда! Студентам смачна будь-яка їжа

Останні вихідні вересня надовго запам’ятаються мешканцям гуртожитку №4. Через підозру витоку газу його постачання вимкнули в будинках на вулицях Докучаєва та Університетській. Аварійна газова служба 2 дні проводила ремонтні роботи. Так, найбільший корпус Студмістечка УжНУ залишився без опалення та «блакитного вогню» в конфорках. Відповідно, у спудеїв виникло питання: що ж тепер їсти, якщо приготувати ніде? Ми дізналися, як студенти відреагували на відсутність газу та чим харчувалися, коли його не було.

Умерти ненародженим, або Хто, крім Господа, має право давати шанс жити?

Про актуальну соціальну проблему розмовляємо з акушером-гінекологом Іваном Хащею та священиком Отцем Марком

Сьогодні в Україні святкують День матері. День, коли кожна дитина поспішає привітати свою неньку – найріднішу людину. Хтось вранці приготує їй смачний сніданок і каву, хтось подарує букет квітів, комусь залишається принести їх лише на кладовище…

12.05.2014 / Зизич / 441 / 0
Докладніше

Друга зміна: добре чи погано?

Розклад занять
Осінь. 7 година ранку. Студенти поспішають в університет, і, здається, не помічають, що в маршрутці вже вдвічі більше людей, ніж туди може вміститися. В університеті біля ліфту тиснява, а для того, аби просто купити каву, треба вистояти 10-хвилинну чергу…

1 2 »
Сайт відділення журналістики © 2020 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку