+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Презентації

На відділенні журналістики презентували книгу патріарха філфаку Івана Сенька

20 грудня у прес-клубі молодого журналіста відбувся круглий стіл-презентація «Край карпатський очима етнолога» – обговорення науково-популярних студій доцента Івана Сенька з погляду проблем міжетнічної комунікації. Захід тривав у рамках проекту «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи».

28.12.2018 / nkaralkina / 152 / 0
Докладніше

Письменник Макс Кідрук презентував свої книги філологам і журналістам УжНУ

4 грудня на філологічному факультеті УжНУ гостював відомий український письменник Макс Кідрук. До Ужгорода він привіз новий роман «Не озирайся і мовчи», який презентував ввечері в обласній бібліотеці, а для студентів зранку підготував своєрідний «виступ-солянку»: розповів про три свої романи й численні подорожі, які й спонукають його до написання творів.

Відомий тележурналіст Остап Дроздов представив в Ужгороді роман «№2»

Остап Дроздов
Презентація нового роману медійника – «№2» відбулася 9 жовтня у читальній залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка. На початку заходу Остап Дроздов зізнався: на певному етапі свого життя усвідомив, що його все частіше сприймають як медіапостать, а не як особистість. Тому літературою вирішив повернути себе собі, у чому й допомогли його твори.
10.10.2017 / UzhMedia / 212 / 0
Докладніше

На словацькому відділенні філфаку урочисто відкрили оновлену аудиторію

В оновленій аудиторії
26 вересня на філологічному факультеті Ужгородського університету відбулася довгоочікувана подія для студентів та викладачів кафедри словацької філології – урочисте відкриття оновленої 427-ї аудиторії.

Мандрівка в потойбіччя

Четвертого листопада в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка письменник Сергій Бут презентував дебютну книжку «Листи з того світу», яка в 2011 р. перемогла на конкурсі «Коронація слова».

В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби

П’ятнадцятого жовтня на факультеті міжнародних відносин презентували міні-бібліотеку українсько-румунської історії. Урочисте відкриття почалося перерізанням стрічки. Цю почесну місію взяли на себе декан ФМВ Микола Михайлович Палінчак та ректор УжНУ Володимир Іванович Смоланка.

У ректораті УжНУ «вимірювали істину»

16 жовтня у великій залі ректорату УжНУ в рамках заходів святкування 70-річчя вишу презентували науково-популярний фільм «Вимір справжности», присвячений Василеві Васильовичу Німчуку. Альма-матер, а зокрема один із перших факультетів – філологічний може пишатися своїм випускником. Він – професор, доктор філологічних наук, автор понад 500 наукових праць із діалектологї, історії української мови та мовознавства, правопису тощо.

Вимір справжності Василя Німчука

У рамках 70-річчя нашої альма-матер 16 жовтня відбулася презентація науково-популярного фільму «Вимір справжности», який присвячений випускнику Ужгородського університету Василеві Васильовичу Німчуку. Це видатний український мовознавець, завідувач відділу історії та граматики Інституту української мови Національної академії наук України, член-кореспондент НАН України. Захід провели у великій залі ректорату УжНУ. Чимало гостей зібралося на перегляд фільму, серед них були випускники філфаку, викладачі вишу й студенти різних спеціальностей.

1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2020 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку