+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Архів новин

Студентки відділення журналістики привітали газету «Неділя» з її 15-річчям

Ювілей відомої закарпатської газети «Неділя» відзначили 21 січня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка». На святкування завітали поважні гості, серед яких мер міста, представники духівництва, митці, колеги-журналісти..., а також відомі творчі колективи – Заслужений академічний Закарпатський народний хор, Студія сучасного танцю «Бліц», студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

25.01.2019 / nkaralkina / 238 / 0
Докладніше

На відділенні журналістики презентували книгу патріарха філфаку Івана Сенька

20 грудня у прес-клубі молодого журналіста відбувся круглий стіл-презентація «Край карпатський очима етнолога» – обговорення науково-популярних студій доцента Івана Сенька з погляду проблем міжетнічної комунікації. Захід тривав у рамках проекту «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи».

28.12.2018 / nkaralkina / 92 / 0
Докладніше

На філфаку планують створити Раду стейкголдерів для розвитку спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю»

   
 
 
19 грудня представників рекламних агентств, видавництв, прес-служб, викладачів, студентів спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю», що на відділенні журналістики філфаку УжНУ, об’єднав захід «Дизайн спілкування»
22.12.2018 / nkaralkina / 92 / 0
Докладніше

Студентка відділення журналістики увійшла до трійки переможців всеукраїнського конкурсу з фактчекінгу

Третє місце в конкурсі «Фактчек для журналістів-початківців» здобула Ольга Брайлян, студентка 4 курсу відділення журналістики. Загалом у конкурсі взяли участь близько 90 студентів із багатьох вишів України. Спочатку 15-ку кращих авторів запросили до Києва, там уже оголосили результати.

14.12.2018 / nkaralkina / 125 / 0
Докладніше

Музична Вівсянка

Знову радіо. Знову «Єден»! Надзвичайно різнобічна радіостанція, де можна почути програми на будь-який смак: спортивні, політичні, музичні, дитячі та ще багато інших. Мені випала нагода поспілкуватися зі своїми колегами, ведучими на радіо «Єден», Яриною Денисюк та Миколою Мага про їхню програму, зокрема про концепцію та історію створення.


Семестр практичних дисциплін у майбутніх бакалаврів

Завжди приємно застосовувати теорію на практиці, утілювати різні ідеї в життя. У семестрі, що минає, четвертокурсники-журналісти мали переважно практичні курси. За цей час я усвідомила важливість практики, тож розповім про найцікавіші, на мій погляд, дисципліни.

05.12.2018 / olga97brailian / 142 / 0
Докладніше

Вікторія Кенідра: усе в наших руках, тому не можна їх опускати

У десятому класі їй поталанило потрапити на курси універсального журналіста в Острозькій академії. Лектор неймовірно цікаво розповідав про основи журналістського фаху. Удалося й попрактикуватися… Саме тому Вікторія Кенідра, нині студентка другого курсу нашого підрозділу й нова голова Студентської ради філологічного факультету, обрала професію медійника.


Коли камери вимкнені…

Телеканал «Тиса-1» готує до показу документальну стрічку «Ранок на Тисі: від ідеї до ефіру», у якій розкаже, як створюють програму, що вже понад десятиліття допомагає прокинутися телеглядачам Закарпаття, України загалом і не тільки. Як змінювалися формат, обличчя передачі, інтер’єр студії – покажуть автори фільму.


Забуті нами, але не забуті ними

Барбос. В Ужгороді в 2012 році це слово набуло нового значення. Так назвали одну з найбільших волонтерських організацій у нашому місті. Люди, котрі цим займаються, мають просто безмежну та щиру любов до братів наших менших — це факт.


Від сесії до сесії...

Сесія! Здавалося б звичайне слово, але ні — у студентів воно викликає багато контрастних емоцій та відчуттів.


1 2 3 ... 45 46 »
Сайт відділення журналістики © 2019 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку